Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Четвъртък е, а не ми се работи все едно е петък.
Бисери 3,085 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две мухи решили да си търсят късмета. На раздяла се разбрали след известно време да се видят пак и да разкажат как се е променил живота им. Видяли се след година и едната казала: - Живея на черноморието - слънце, море много е готино! Втората казала: - Аз съм в една казарма на север и е много студено! Живея в мустаците на един сержант! - Не! Иди в гащите на новаците! Те не се къпят, ще ти е топло и ще си в безопасност! Срещнали се след още една година и втората муха заразказвала: - Послушах ти съвета и наистина се настаних в гащите на един млад новак, но нещо стана, докато си спя, изведнъж светлина, нещо се случи... после съм припаднала. Когато се събудих се оказах в мустака на сержанта! Шеф на голяма фирма хвали възторжено своя заместник: - Поздравления! Постигнахте невероятни успехи. Само преди година постъпихте при нас като момче за всичко. Два месеца по-късно станахте шеф на екип, след още два месеца шеф на отдел. Показахте качества и ви включихме в Управителния съвет, а сега вече сте първи вицепрезидент. Какво ще кажете? - Мерси, тате! Имената Огнемир, Пламен и Огнян са забранени от пожарната команда! - Професоре, задайте ми още един допълнителен въпрос. — Както желаете. Знаете ли, кога е поправителната сесия? - Кое е по-гадно от това да намериш хлебарка в кифлата си???? - Да намериш половин хлебарка.....