Една студентка (скромна) щяла да се омъжва за арабин.
В деня на сватбата майка й й казва насаме:
- Дъще, довечера като си легнете - мъжът ти ще си поиска това, което му се полага. Ти не трябва да се дърпаш, но запомни - арабите обичат да го правят и на другото място, а не само където трябва. Ти не трябва да му позволяваш.
- Добре, мамо.
Всичко минало както трябва.
След година и половина арабинът взел че си поискал и на другото място, а жена му казала:
- Не - в никакъв случай - по-скоро ще умра!
А арабинът учуден попитал:
- Чакай - ама няма ли да правим деца?
Блъскат се на светофар "Запорожец" и "Мерцедес 600". От "Мерцедеса" излизат четири говеда, а от "Запорожката" стар дядо. Мутрите му казват:
- Дядка, ако утре по това време не ни донесеш 10 000 $, то с теб е свършено.
Срещат се на следващия ден.
- Дядка, донесе ли парите?
- Синко, от къде да ги взема толкова пари?
- Добре, направихме хубава сделка, за това ти опрощаваме 2000. Утре ще ни донесеш осем хилки.
И си тръгнали. На следващия ден.
- Къде са парите?
Дядото жално обяснява колко е беден.
- Добре, днес шефът е рожденик, утре да донесеш 5 000 и си свободен.
На следващия ден.
- Е, старчок, донесе ли кинтите?
- Нямам толкова пари, много съм беден.
Старшата мутра озверява:
- Край, до тука беше. Пешо, застреляй го!...
Дядото плаче:
- Знаех си аз - днес тъщата има рожден ден.