Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една жена заминала на почивка. Минали две седмици, срокът на картата, с която заминала, изтекъл, а тя не се върнала в къщи. Тогава мъжът й пратил телеграма: "Жено, прибирай се, че ми става мъчно!" На другия ден получил отговор: "Тебе може да ти става мъчно, ама тук има един, дето му става лесно!"...
Семейни 2,068 прегледа
Следващ →

Още вицове

Веднъж отивам в един бар и по едно време усещам, че ми се пърди, и то много сериозно. За щастие музиката беше доста силна и ми хрумна да пускам леки пръцвания в такт с музиката, така, че да не се чуе. И така 2-3 песни, обикалям по бара, докато ми олекне. След 3-тата песен обаче усещам, че всички ме гледат странно с леко отвращение в погледа. В това момент осъзнавам, че все още съм със слушалките на айпода в ушите! Откакто прочетох,че алкохолът е вреден за здравето,отказах четенето! Мъж отива на работа, а жена му казва: - Пак ще се върнеш пиян и късно! - Не, скъпа, ще си дойда рано и ти още ще спиш. Митница. Коли, камиони и изнервени пътници... Пред митничаря стои Гарабед. - Господине, Вие не знаете ли, че е забранен вноса на кафе над 1 килограм, какъв е този 100 килограмов чувал с бразилско кафе на зърна? - Ми, той такова, г-н митничар, той е храна за канарчето - мъмри Гарабед. - Че ти къде си виждал канарче с кафе на зърна да се храни бе? - Абе аз, г-н митничар, да си направя човещината - му нося този подарък, пък то ако иска да яде... Компютърът никога не може да замени човека!!! подпис: Канибал