- Гадове мръсни! Вчера ми взеха книжката!
- Защо?
- Заяждат се! За нищо! Бил съм без аптечка, със замърсени номера, без колан, в насрещното платно, на заден, на червено, пиян...
---
Пияница към бармана:
- Какво е това? Клуб на анонимните алкохолици ли?
- Защо така мислите?
- Щото не познавам никой оттях!
---
Жена се кара на пияния си мъж. А той:
- Добре скъпа, хайде напиши всичко това, а аз утре сутринта като стана ще го прочета!
Жена казва на приятелка:
- С мъжа ми си живеем идеално, не се караме, не спорим. Пълна идилия. И всичко това е благодарение, че спазвам препоръките от ежедневния си хороскоп.
Мъжът казва на приятел:
- Всичко ни е наред с жената, защото тя реши да си следи внимателно хороскопа. Абонира се по мейла. Като разбрах това, хакнах й пощата и сега аз й пиша нейния хороскоп специално за нея.