Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Жена казва на приятелка: - С мъжа ми си живеем идеално, не се караме, не спорим. Пълна идилия. И всичко това е благодарение, че спазвам препоръките от ежедневния си хороскоп. Мъжът казва на приятел: - Всичко ни е наред с жената, защото тя реши да си следи внимателно хороскопа. Абонира се по мейла. Като разбрах това, хакнах й пощата и сега аз й пиша нейния хороскоп специално за нея.
Програмисти 3,419 прегледа
Следващ →

Още вицове

И се завърза между тях приятелска стрелба. Докато си върви по улицата, Киркор се разминава с непознат мъж. Заглежда го и си мисли... "На тая улица сме четири млади семейства - моето, на Гарабед, на Агоп и на Торос. Значи, аз в момента отивам да чукам жената на Торос. Той уж трябва да е на работа, ама аз знам, че се среща с жената на Гарабед. Гарабед чука жената на Агоп. Това значи, че Агоп е тръгнал да чука мойта жена, докато аз съм "на работа"..." И поздравил: - Добро утро, Агоп! А непознатият се учудил: - Че ние не се познаваме, отъкде ми знаеш името? - Изчислих го! - отвърнал Киркор. - Защо не може да се вярва на жените? - Кой може да повярва на някой, който след една седмица кървене още не е умрял?! Живял човек, който като бил млад си мечтаел да стане велик писател. Когато го питали, какъв иска да стане, той винаги отговарял: "Искам да напиша нещо, което да се чете от ЦЕЛИЯ СВЯТ, което ще пробужда у хората НАЙ-СИЛНИ ЕМОЦИИ, което да ги кара да се ТРЕВОЖАТ, ПЛАЧАТ, ДА СИ КЪСАТ КОСИТЕ, ДА КРЕЩЯТ..." Мечтата му се сбъднала. Сега той работи в Microsoft и пише съобщенията за грешки. Дявола взел 1 българин,1руснак и 1 американец Дявола има казал да донесат по 1 оръжие от родината си.Те донесли.Дявола ги накарал да си ги заврат в задниците и щя; да ги пусне. Българина с 1 пистолетче успял.Руснакът с AK47 си го заврял до половината и хем се смей хем плаче.Дяволът го попитал: Защо се смееш? А руснакът казал:Защото американецът идва с танк!