Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един борец харесал мадама. Отишъл при нея и я заговорил: - Да отидем някъде заедно... - Да отидем. - Да се качим в БМВ-то... - Да се качим. - Да отидем вкъщи... Отишли в къщата на бореца и той казал: - Да пийнем по нещо... Доволен, че мадамата изобщо не се съпротивлява, дори се съгласява много лесно с него, борецът продължил: - Да се съблечем... - Да се съблечем.. - Да си легнем... - Да си легнем. - Да загасим лампата... - Да я загасим. - Виж сега как ми свети "Ролекс"-а!
Любими Герои 3,259 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Генко, ставай! Нали ще ходиш за риба! Вече е пет часа сутринта! - Не искам. - Искам да готвя прясна рибка. - Щом искаш ти отиди тогава. - Ще ти дам ракия за тем! - Колко? - Две. - Малко е! - Малко ли?! Нека са четири тогава. - Уф, да ти се и невиди! Давай ракията. - Ето ти твоята ракия, и искам две дена да не те виждам, скъпи! - Каква е основната цел на педереста? - Да разшири кръга на приятеля си. - Що е това депресия ? - Да си купиш обръч и да ти е тамън. Жътва е. Бай Пешо комбайнера отива на гурбет в северна България да жъне един месец с комбайна и казва на Иванчо: - Иванчо, оставям ви сами с майка ти един месец. Ако видиш, че идва някой непознат мъж при майка ти, отпаряй по една дъска от оградата. След месец нашият се връща. Доволен, напечелил парички, освен това оградата била цяла целеничка! Радост голяма за Пешо, като знае колко е шавлива неговата стопанка. - Е, как я карахте без мен? - Всичко е наред мъжо, липсваше ми много на мен и Иванчо, живи здрави бяхме, само някакъв простак изкраде дъските на оградата, та завчера заръчах да направят нова... Едно семейство живеело близо до ЖП линиите и имали голям проблем..всеки ден когато влака минавал се получавали страхотни вибрации и гардероба им се разтрепервал жестоко аха да се разпадне..много било неприятно. Един ден, когато мъжа заминал в командировка , съпругата се обадила на дърводелец. Дошъл майстора гледал, гледал гардероба ама не можал да види от къде скърца и решил да влезе вътре та като мине влака по точно да "диагноститира" проблема. Влязъл той , а нещеш ли в този момент се прибира съпруга... гледа мъжки обувки в коридора и побеснял... -Каде е... ? гневно извикал на жената и докато тя си отвори устата отворил гардероба, а вътре човека се хванал за една закачалка го гледа изплашено... - Абе ей , кво прайш ти тука ве? ? ? -... А аз и да ти кажа , че чакам влака сигурно няма да ми повярваш... ! ! !