Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Подарих на жена си перлена огърлица. - А защо не й подари нещо по-практично? Автомобил например! - А ти виждал ли си някога фалшиф автомобил?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Между приятелки: - Ти поне не можеш да се оплачеш! Имаш си добър съпруг, а когато не си доволна от него, отиваш при любовника си. - Ах, да знаеш колко съм нещастна. Всеки от тях разчита на другия.
Семейни
03.10.2017
3,158 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Ела ми на гости, със супа ще те нахраня. - Каква? - Не помня, вече втора седмица е в хладилника.
В час по биология учителката изпитва Иванчо. - Кажи ми какво представлява сърцето. - Сърцето е мускулест орган с крачка… - Моля!? Кой ти каза че сърцето има крачка? - Ами вчера като минавах покрай вашата къща чух: "Сърчице, разтвори си крачката…"
Гледам комшията в 04.00 простира: - Абе, комши, к’во правиш, бе!? - Простирам! - Че кога изпра? - Докато готвех. - Докато готвеше? Че кога спа? - Преди да се оженя!
Една жена се събужда през нощта и чува мъжа й да ридае в кухнята. Претиснена тя отива при него: - Скъпи добри ли си, какво е станало? Мъжът започва още по-гласовито да плаче, да хълца - Помниш ли когатопреди 20 годинибаща ти ни хвана и ме заплаши . Или да се женим или ще ходя в затвора? - Да спомням си и какво? Мъжът отново избухва в сълзи: - Днес щяха да ме пуснат.
На новогодишно парти, в една фирма, в един кабинет е тъмница и се чуват викове: -Ох, Пешо, ох скъпи... никога не си ме... любил така... дали това е заради... това новогодишно... настроение? -Кой знае, може би заради това, че не съм Пешо!