Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
често се случва да се чуе: - Ало, какво правиш? - Нищо, в работата съм.
Професионални 3,094 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена с леко поведение - това е жена, която от морално-етична гледна точка се отнася към секса, както мъжа. - Я ми кажи защо САЩ правят революции в другите страни? - За по-добър живот. - Но нито в Афганистан или Ирак животът стана по-добър. - Затова пък колко по-добър стана на семейство Буш! - Ало, полицията? Бързайте, няколко бандити разбиват вратата на апартамента ми! - Пристигаме. А вие се постарайте да оставите колкото може повече кървави следи, че да ги разкрием по-лесно после. Полицай спира циганин с каруца на път на който е забранено да се излиза с каруци... - Слизай, сега ще се глобяваме! - Как бе старши, само за 50 метра съм и после отбивам. - Слизай кат’ти казвам. - Аве старши, дай да видим, нещо да измислим... ей тука в каруцата квот’си намериш - твое е! Само ме пусни. Без да се налага дълго убеждаване полицая се разравя из каруцата и след малко вади буркан с бяла течност в него. - К’во е т’ва? - Мляко от кокос. Не е туй за тебе..., ами, я ти друго си потърси. - Ха, таман съм жаден. Давай го тука и бегай. - Абе... - Бегай!!! - Бе, старши... - БЕГАЙ! Отваря буркана и почва да гълта жадно. Циганина: - Дий, Кокосееееее, ДИЙ!!! По принцип мога и да мълча, но работата е там, че няма такъв принцип...