Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви си попът по селския път и насреща му се задава една мома, която го поздравила: - Добра среща, дядо попе. - То срещата е хубава, ама мястото е лошо…
Монаси 7,561 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чък Норис не притежава микровълнова или готварска печка, защото отмъщението е блюдо, което е най-добре да се сервира студено. Второто най-бързо животно в света е бълха, бягаща по тичащ гепард. Двама педали седят и си мечтаят Първият казва -Ах как бих желал да съм цвете. В втория го пита защо? -За да ме хванат две мъжки ръце и да ме мачкат мачкат мачкат. А твоята мечта каква е? -Да съм линейка. Защо пита първия -Като отворият задните врати и ми вкарат човека а аэ да тичам из улиците и да викам иау иаууу иауууу.................... Как звучат литературните заглавия, когато си гладен: "100 години пастърма" "Война и пир" "Синовете на великата печка" "Птиците увиват сърми" "Мъжът и мусаката интимно" "Старецът и мезето" "Цялото гладно войнство" "Мадам Боб Вари" "Много шунка за нищо" "10 малки крекерчета" "За пръжките и хората" "Магьосникът от магданОЗ" "Повелителят на мусаките" "Пипи дългото кебапче" "Шницелът на Леонардо" "Баскервилското вурстче" "Малката дюнерпродавачка" "Зелникът на Бриджит Джоунс" "Брулени Кълнове" "Патладжанско царство" "До Чикаго за Кебап" Владика обикаля селата, за да провери как местните попове провеждат литургийте. В поредното село, се оказало, че попа го няма. Тук поп, там поп, няма го. Накрая го намерили в кръчмата. Вкарали го в църквата и криво-ляво провел литургията. След службата владиката го извикал настрани и казал: - Да кажем, литургията мина добре, но имам две забележки: Първо: в църквата се влиза с благоговение, с расо и патрахил, а не рошав, бос и по потник. Второ: На края на молитвите се вика "Амин!", а не "Наздраве!".