Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Режисьора: - Нека да отменим кастинга, че нещо ми се е сецнал кръста!
Професионални 3,123 прегледа
Следващ →

Още вицове

Царят отива на зъболекар със сериозен проблем на зъба. Зъболекарят обяснява: - Да-а-а, ще трябва да сменим короната. - Никога! - изкрещява царят. Нищо не създава такива проблеми, както желанието да подобриш живота си...(личен опит) Eдна жена в улегнала възраст отива на пластичен хирург и казва: - Докторе, ако може да скрием малко тези бръчки. - Няма проблем. Докторат й сложил винт на челото скрито под бритона й, тя трябвало при всяка поява на бръчки да натяга винта. Така се минало известно време и жената пак отишла при доктора.... - Докторе, всичко в ОК, но има един проблем излязоха ми две големи пъпки на лицето. - Ами госпожо, ако навивате още и брадичка ще пуснете!!! Момичето: - Обичаш ли ме, скъпи? Момчето: - А какво мислиш, че правя сега? Хванали се на бас българин, руснак и американец -кой е по-голям мъж... Трябвало всеки да изпие по бутилка от националното си питие, да влезе в клетката на разгонена мечка да се здрависа с нея, а накрая да оправи разгорещена бразилка... Пръв се пробвал американеца, изпил бутилка бърбън, влязъл при мечката от там се чула една врява и горкия едвам излязъл жив от клетката... След него руснака изпил бутилка водка влиза спокойно при мечката с финес се здрависал и после като пич изчукал бразилката. Докато се тупал по гърдите дошло ред и на нашенеца... Човека изпил една домашна 60 градусова ракийка и се запътил към клетката... чуло се едно боричкане вътре, едно блъскане... След малко излиза нашия закопчал си панталона , поизтупал се и рекъл: - Абе де е тая бразилка да се здрависаме......? ? ?