Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
При доктора: - Докторе, боли ме главата. - И мен ме боли. - И сърцето нещо ме пробожда. - И мен. - Нещо и със стомаха не ми е наред. - И на мен също. Пауза. - Знаeте ли, докторе, ще отида при друг доктор... - Почакайте! Идвам с Вас!
Професионални 3,071 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пациент в поликлиниката иска едновременно номер за очен и ушен лекар. - И ушите, и очите ли ви болят? - Не, но не виждам това, което чувам и не чувам това, което виждам. Защо не трябва да пускаш секретарката си блондинка повече от половин час обедна почивка? Защото после трябва да я обучаваш наново. Две костенурки в пустинята. Водата е на привършване. Едната казала: - Отивам за вода, в напръстника има три капки, да не ги изпиеш, докато се върна? - Няма - обещала другата. ... Изминал цял месец! Тогава тази, която останала при напръстника, се опитала да отпие една капка. В този момент зад една дюна се чуло: - Ако ще си правим номера, по-добре да не тръгвам! Грузинска сватба. Домакинът казва: - Гиви ще произнесе тост! Става Гиви и казва: - Да пием! След малко домакинът казва: - А сега, Йосиф ще произнесе тост! Йосиф става и започва: - Събрали сме се в този хубав слънчев ден да отпразнуваме едно чудесно събитие... Домакинът го прекъсва: - Седни си. Сега Гиви ще произнесе тост! Седяло зайчето на един кръстопът и си пиляло ноктите. Минала лисицата и го попитала: - Какво правиш. - Пиля си ноктите, че имам среща с лъвицата - казало зайчето. - Бре, тоя заек, я го виж ти - помислила си Лиса. Тя срещнала вълка и му казала. Вълкът се зачудил, но решил и проверил - отговора - същия. Разчуло се - минали няколко животни - заека все отговаря, че има среща с лъвицата и това си е. Решили животните да кажат на лъва за невярната лъвица. Той слушал, слушал и тръгнал към кръстопътя, гледа - вярно е. Заека седи там и си пили ноктите. Попитал го какво прави, а заека казал: - А... а... а... нищо - пиля си ноктите и говоря глупости...