Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В заведение клиент към келнер(ка): - Извинете ме, но не сте ми върнали рестото! - Извинен сте! (btw има такива заведения в София)
Професионални 3,148 прегледа
Следващ →

Още вицове

В Париж тече културен симпозиум. На вратата стои човек от охраната и проверява пропуските. Към него се приближава старец: - Здравейте, аз съм за симпозиума... - Вашият пропуск, моля... - Знаете ли, аз го забравих в хотела. Аз съм Пикасо... - А, как ще го докажете? Старецът вади един фулмастери и рисува на стената гълъб... - Влезте моля... След известно време към вратата приближава друг мъж. - Аз съм за симпозиума... - Пропуска, моля! - Забравил съм го, но аз съм българският културен министър... - Трябва да го докажете! Ето например Пикасо нарисува ей оня гълъб на стената... - А, кой е Пикасо? - Влезте моля... Пиян мъж се прибира и се мъчи да нацели ключалката но не успявал. Случаен минувач го пита: -Желаете ли да ви помогна? -Да хвани къщата,за да не се движи. Живяли двама братя-мафиоти. И двамата участвали в престъпления. Но накрая единия го убили. Когато подготвяли опелото останалия жив брат поискал в църквата да кажат за брат му: "Той беше светец" Отговорили му, че това е невъзможно. Тогава брата извадил една пачка и казал, че ги дарява на църквата. Тогава му обещали, че желанието му ще бъде изпълнено. На следващия ден на панахидата било казано: " Този човек беше човек на дявола. Мамеше всички, включително жена си. Грабежите и убийствата бяха в кръвта му. Но в сравнение със своя брат, ТОЙ БЕШЕ СВЕТЕЦ". Женa в мaгaзина дълго и щaтелно оглежда една кокошка. Помирисва я под крилата, по бутчетата, рaзтваря я и помирисва трътката. Накрая казва: - Струва ми се, че тази кокошка понамирисва. - А на мен, госпожо, ми се струва, че ако и вас ви подложат на подобен преглед, и вие няма да излезете от него с чест... Трима мениджъри седят в бара. Напили се много и както обикновено започнали да обсъждат шефа. Първият казал: - Пълен идиот! Скъперникът глобява дори за две минути закъснение! Вторият добавил: - През цялото време си търси повод да ми ореже бонусите, козел скапан! Третият: - Имам болки в задника! Тук изпаднали в минута мълчание. Третият погледнал другите двама и добавил: - Не мога да разбера... Само аз ли?