Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Когато бях дете, всяка вечер се молех за ново колело. След това разбрах, че Бог не работи така, затова си откраднах колело и го помолих за прошка."
Деца 4,066 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една въшка седнала на бара и си поръчала горещ чай с ром: - Барман, чаят да е много горещ, че умрях от студ! Снощи заспах в брадата на ей оня рокер и сутринта той като подгони мотора, и то в тоя студ! Ако не лепна пневмония, на! - Ама ти луда ли си, ма? ! Какво търсиш при тоя рокер! Я иди се мушни под полата на оная мадама - топличко е и мирише приятно. Направо 5 звезди! Послушала въшката съвета, но на другия ден пак се появява на бара: - Дай пак горещ чай! То бива кутсуз, бива, ама чак пък толкоз! Заспах снощи под полата на мацето, тая сутрин се будя пак в брадата на рокера! Попитали Радио Ереван: - Защо подводниците в Албания плуват нагоре надолу? - Защото гребците трябва да си поемат въздух. Влиза баба Мария при доктора и пита : -Докторе антивиагра има ли ? Доктора учудено я поглежда : -Вчера, бай Иван взе виагра ? -Анджак де, докторе наеба ме и умря, ама сега не можем ковчегът да затворим! Веднъж поручик Ржевски, въпреки добрите си нрави и висок морал, пренощувал в публичен дом. На сутринта, обувайки ботушите си и намятайки шинела, изведнъж чул женски глас: - Почакайте, поручик! А парите? Възмутен, поручикът отреагирал: - Драга ми госпожо, хусарите пари от дамите не взимат! - Вярно ли е, че операционната система Windows е прекопирана от компютъра на летяща чиния, разбила се до Розуел, Ню Мексико през 1947 година? - Със сигурност може да се каже само, че на тези, които не се разбиват са инсталирани други операционни системи.