- Айше, ща ми извъртиш ли един кавал?
- У бре, ни ща, гнус ма! Ама, ако си го намажеш с мед, мож и да ти духна!
- Ха, той ако е с мед, аз сам ще си го направя, ма!
Стоят си двама пияници и си говорят, по едно време единия казва:
- Ш-ш, ало... Ти знаеш ли к`ва е разлликата межу
свинята и полицая?
Е, да ама тъкмо зад тях един полицай хваща го за гърлото и вика:
- Казвай бързо разликата!!!
Пияницата се стресналлл и казал:
- Няма разлика, господинн полицай, няма разлика...