Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Седем причини за това, че в затвора е по-добре от колкото на работа: 1. В затвора (по закон) на всеки се полагат пространство по 6 кв. м. На работата - по 1 кв. м. 2. В затвора ви хранят безплатно 3 пъти на ден. На работата имате само един обед и той не е безплатен. 3. В затвора за добро поведение съкращават срока на наказанието. На работата за добро поведение ви дават допълнително работа. 4. В затвора охраната ходи след вас отваря и затваря всички врати. На работата вие се сблъсквате с ключове и магнитни карти. 5. В затвора можете да играете карти и да разказвате вицове. На работата вие получавате за това един по врата от началника. 6. В затвора могат да ви навестят роднини и приятели. На работата това не е позволено. 7. В затвора има измет от извратени и садисти. На работата ги наричат мениджъри.
Професионални 3,080 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка отишла на църква. През това време попът се разхождал насам-натам и мятал кандилото. Блондинката го гледала, гледала, накрая не се стърпяла и му рекла: - Сестро, не виждаш ли, че чантата ти гори? В училище. - Деца, дайте пример за поговорката "Гарван гарвану око не вади". Иванчо: - Гешев подкрепи Борисов... Питат англичанин къде най-добре може да прекара времето си с една жена. - У тях. Лека музика, отличен коктейл, чисто бельо… Французин му отговаря така: - Разбира се, че сред природата - възбуждаща птича песен, шепот на трева, плаж, море… Руснак пък обяснил: - На стълбището. Ниската ще стане с едно стъпало по-висока, високата ще слезе по-надолу. А ако нещо не можеш, винаги можеш да кажеш: "Май че някой идва!" - Господине, не трябва да пиете толкова много. Пиенето ще скъси живота ви наполовина. - Това няма никакво значение, докторе. Защото аз пък виждам всичко двойно. При предислоциране полка на Чапаев и Петка стигнал до една голяма река. Нямало наоколо белогвардейски войски и Чапаев разрешил на войниците да се изкъпят и освежат. Разсъблекли се всички мужици и влезли в реката... Кеф, свежинка и хладинка. Влезли и Чапаев и Петка. Чапаев радостен от кефа започнал да коментира: - Петка, петка, една рибка ми влезе отзаде. Петка огледал ситуацията и тихичко му казал: - Чапаев, дръж се естествено, не е риба...