Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седем причини за това, че в затвора е по-добре от колкото на работа: 1. В затвора (по закон) на всеки се полагат пространство по 6 кв. м. На работата - по 1 кв. м. 2. В затвора ви хранят безплатно 3 пъти на ден. На работата имате само един обед и той не е безплатен. 3. В затвора за добро поведение съкращават срока на наказанието. На работата за добро поведение ви дават допълнително работа. 4. В затвора охраната ходи след вас отваря и затваря всички врати. На работата вие се сблъсквате с ключове и магнитни карти. 5. В затвора можете да играете карти и да разказвате вицове. На работата вие получавате за това един по врата от началника. 6. В затвора могат да ви навестят роднини и приятели. На работата това не е позволено. 7. В затвора има измет от извратени и садисти. На работата ги наричат мениджъри.
Професионални 3,082 прегледа
Следващ →

Още вицове

3-годишно момиченце влезе във ВИП Брадър линк ---- Искате да се спазват правата на децата? Гласувайте на кратък номер за изгонване от къщата! ---- Комисията за закрила на детето обяви, че не гледа "Вип брадър"... ---- - Мамо, къде отиваме? - Трябват ни парички, маме, ще ми помогнеш ли да спечелим 50 000 лв, че мама пак няма за операции... ---- Циганите си разнасят бебета по улицата, за да просят, а Мис България го води в къщата на Биг Брадър... ---- Майката решила, че ще е полезно за детето й да живее под един покрив с Митьо Пищова, Дим Дуков и други вип-личности... ---- Какво може да се очаква от: "Виолета Здравкова, която е известна като първата жена у нас, изтеглила заем, за да увеличи бюста си, обясни, че влиза с дъщеря с мотива: да прекарат повече време заедно. ---- Бившата "Госпожица България 1999" се изложи като "Госпожа"... Един борец си пътува с колата. Пуска радиото и чува: - Вие слушате радио FM+! А борчето казва: - Тия па откъде знаят кое радио слушам! Наш Славчо си върви по улицата вижда нещо на пътя спира се забърсва малко с показалеца лизва го и казва: "А ЛАЙНО, добре, че не го настъпих!" Много неочаквано завършил обира на казино: всичко събрано заложили на "седем червено", а се паднало нула. Една птичка си летяла,летяла и пожълтяла... Каква е поуката? ... Поуката е...Не пикай срещу вятъра...