Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Не знаете, как да отслабнете? Чаша вода три дни преди ядене.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Противозачатъчна външност.
Бисери
03.10.2017
2,991 прегледа
Следващ →
Още вицове
Баща води детето на градина. Минават край магаре с надървен х/уй. Детето пита: -Тате, тате, какво е това дето виси под магарето ? -Чурката на магарето, мойто момче. -казал бащата. -А мама защо вчера каза , че е нищо? -А, тя майкати и слонски да види , пак ще е нищо за нея.
- Защо толкова се бави старта на Vivatel(GSM-3)? - Защото още не се е намерило решение на задачата: как цените да са по-евтини от Мтел и Глобул, но и да не се по-евтини от на БТК...
Една баба плашела внучката си , която била злоядо дете . -Яж че ще ти излезе едно черно коте между крачката. Един ден пораснала върви внучката тъжна. Баба и рекла. -Какво има баба защо си тъжна? -Ми дето не ям ми излезе черно коте. -Нищо баба и аз имам и запретнала полата. -Да ама твойто бяло ма бабо. Бяло баба ама знаеш ли колко мишки е изяло?
Митко, вчера баща ми ме води на психиатър. - По какъв повод? - Уплашил се, че вече цял месец не съм получавал двойка или забележка в училище!
"Скъпи доктор Кашпировски! След вашия първи сеанс започнах да се чувствам доста по-добре, след втория - започнах да ходя, а след третия изчезнаха петната по трупа ми и шевовете от аутопсията." С уважение, Владимир Илич Улянов (Ленин)