Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шефът на борците им казал: - Утре ще ходим на "Сватбата на Фигаро", така че се пригответе както трябва! На другия ден борците се появили в офиса костюмирани и всички носели кой торта, кой някакво пакетче. Като ги видял шефът им се развикал: - Как може да сте толкова тъпи?! Не отиваме на никаква сватба. "Сватбата на Фигаро" е опера! Къде сте ги помъкнали тия торти и подаръци!? - Хайде, не бъди строг шефе! - помолил счетоводителят. - Миналата година като ходихме на "Лебедово езеро", ти що си беше взел въдицата?
Любими Герои 2,174 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Браво, браво, вчера свърши работа за един месец! - Ами... просто нямах Internet. - Какво обичаш повече в мен: лицето или тялото? – жена пита мъжа си. — Душата. — Защо? – кокетливо пита жената. — Защото не се вижда. Привечер шофьор карал с превишена скорост по магистралата, когато видял, че го настига полицейски автомобил. Известно време се опитвал да избяга от преследвача си, но след като вдигнал двеста километра в час и не успял да се откачи, разбрал, че е изгубил, и спрял. Полицаят слязъл от колата си. - Гледай сега, приятел - казал той. - Днес прекарах кофти ден и единственото ми желание е да се прибера вкъщи при жена си и децата си. Затова, ако измислиш сериозно основание, поради което си вдигнал двеста, ще те пусна. Шофьорът се замислил за миг. - Преди три седмици жена ми избяга с ченге. Когато те видях в огледалото, помислих, че си онзи полицай и се опитваш да ми я върнеш... Банкет. Жена казва на мъжа си: - Винаги става така, след петата водка се превръщаш в отвратително животно! - Но аз не съм пил!!! - Затова пък аз съм пила! - Нямаше ли начин да се реши този спор без съд? - Точно това правехме, когато полицията ни разтърва.