Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един само повтарял 17, 17, 17, 17... Минал край него друг човек и го попитал защо постоянно повтаря 17. Първия казал: - Ела с мен, ще ти покажа. Завел го на покрива на една сграда и му казал, че ако погледне надолу ще разбере. Приближил се втория до ръба и погледнал надолу. В този момент първият го бутнал от покрива и започнал да повтаря: - 18, 18, 18...
Черен хумор 2,001 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Блондинка, брюнетка и червенокоса били на необитаем остров от години. Накрая попаднали на вълшебна лампа, която заявила, че ще им изпълни по едно желание. Червенокосата казала: "Тук е горещо и скучно. Искам да си отида у дома". Лампата изпълнила желанието й. Брюнетката казала: "Липсват ми моите роднини и приятели. И аз искам да си отида у дома!" И си отишла. Блондинката усетила, че е останала сама и казала: "Искам приятелките ми да се върнат при мен". Дъщеря моли баща си за Коледа да й подари от новите кукули, които могат да бъдат с шапчица и без шапчица. Те били много скъпи обаче. Като дошло времето за подаръците бащата казал на дъщеря си: - Дъще, куклите са много скъпи, затова като ти се играе ще си играеш с ПИШКАТА ми.,Виж може да бъде с шапчица и без шапчица(Обелва си го за без шапцица). -Добре тате. На другата сутрин бащата се събужда в болницата целия в бинтове. Пита какво е станало. Дъщерята тръгва да отговаря: -Ми, тате, докато спеше аз почнах да си играя с куклата и я правих с шапчица, без шапчица и тя ма НАПЛЮ, аз я НАБИХ. Един мъж докато спял, идвало едно джудже, питало го нещо и той се събуждал напикан на сутринта. Писнало му на човека и отишал при доктора и му казал: - Така и така - идва едно джудже, пита ме "Пешо? Пикал ли си?" и аз като му кажа "НЕ" и се сабуждам напикан. Доктора му казал: - Прибери се сега, ако пак стане така, ела утре и ще ти кажа какво да правиш... Прибрал се Пешо, легнал си, дошло джуджето... - Пешо пикал ли си? И на сутринта пак напикан. Отишъл пак при лекаря и му казал, че пак се събудил мокър и лекарят му казал: - Еми сега като си лягаш, преди това хубаво ще се изпикаеш и като дойде джуджето ще му кажеш "ДА" - нали, че си пикал. Отишъл си Пешо, стъмнило се, тръгнал да си ляга, изпикал се едно хубаво и легнал, и заспал. Дошло джуджето "Пешо Пикал ли си?". Пешо - "Да". Джуджето - "А срал ли си?" - Вчера ходих в "Хепи"! - И? Бодна ли? - Сметката ме боцна повече... Поверие. Жените спрат ли да си бръснат краката, зимата ще бъде студена.