Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Жена е на зъболекарския стол, вече е с лигнин в устата, готова за процедурата с машинката, когато звъни мобилния й телефон. Дава знаци на зъболекаря, че ще се обади по-късно, а той вдига телефона: - Сега и е заета устата, щом свърша ще се изплюе и ще звънне. - и затваря.
Професионални 3,597 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разговор между блондинки: - Муци, ти помниш ли Ленчето? - Коя? - Ленчето, бе! Тая дето замина преди 10 години за Лас Вегас, само с едни скъсани прашки! - Е, и кво? - Е сега има милиони! - Горката и кво ще прави с толкова много скъсани прашки! Учител по география е при доктора: - Какво Ви боли? - Крака? - Къде? - На североизток от петата.... Жан Ренар:Трябва да казваме истината... поне от време на време. Така ще можем да разчитаме, че ще ни повярват в деня, в който излъжем. Урок в училище. Учителят пита: - Пешко, колко е 2х2? Пешко мълчи. - Защо не знаеш? - Ами, мама я нямаше вкъщи вчера и нямаше кой да ми помогне. - Сядай си двойка. Тони, я ти кажи, колко е 2х2? Тони също мълчи. - Ти защо не си учила? - Защото татко се прибра късно и не остана време да ми помогне. - Сядай си двойка. Иване, я ти отговори на въпроса! Иванчо също мълчи. - А ти защо не знаеш? - Защото вчера брат ми излезе от затвора и щом се прибра, се напи, наби всички съседи и беше голям екшън. - Така значи, май ме плашиш с брат си? Я си сядай веднага три. Разговарят две магистрални момичета: - Влизам вчера в тоалетната, виждам на пода един портфейл. Навеждам се да го взема и в същото време усещам как си изработвам парите в него.