Мъж влиза в аптека и пита аптекаря:
- Абе имаш ли от онея релефните презервативи за по-силно усещане?
- Да, разбира се, че имаме - казал аптекаря.
- Добре дай ми един. Не, знаеш ли какво, я ми дай още един щото днеска на вечерята ще дойде целия и род и реших да изчукам и сестра и. Не, не, чакай, дай ми направо 3 презерватива щото и майка и е яка и не е за изпускане.
- Както желаете господине.
На вечерята мъжът не хапнал нищо.
- Какво има скъпи, защо не ядеш нищо. - пиатла жената - Храната не ти харесва?
- Не скъпа, харесва ми, но защо не ми каза по-рано, че баща ти е аптекар.
При доктора:
-Докторе, сутрин като стана изчуквам жена ми. Излизам да разходя кучето и изчуквам съседката отляво. Като ида в парка набързо оправям в храстите кучето. Като се върна оправям съседката отляво, после се пребирам и преди да ида на работа изчуквам пак жена ми тамън три пъти, че много ще ми липсва през целия ден. Като ида в службата за добър ден изчуквам колежката на бюрото, а в почивката удрям едно мъдо и на дъщерята на шефа. В края на работния ден пак изчуквам колежката, а като се прибера цяла нощ не оставям жената от чукане... И все пак докторе си мисля, че зачервяването ми на оная работа се дължи на мастурбацията...