Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Блондинка стои на бара. Влиза мъж и пита: - Какво правиш? - Стоя на бара.
Блондинки 3,212 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо Баба Марта е толкова кисела? - Защото Февруари е къс, а Април - мек! Говорят си две възрастни съседки: - Откакто в апартамента до нас се настиниха тези младоженци, не спя нощем! - Какво, толкова са темпераментни? - Не, цялата нощ стоя с ухо на стената, но нищо не се чува! Класната ръководителка: - Последните два чина утре с родителите си! Две колежки се срещат и едната казва на другата: - Вчера твоето гадже какъв виц ми разказа в трамвая.... Направо щях да падна от леглото. Един мъж от Банско се оженил за момиче от полето и отишъл да живее при нея. Свъкъра му обаче, не можел да му насмогне на вино и ракия. Решил да му налее оцет вместо вино. Налял в две чаши и му казал наздраве. Банскалията ударил чашата на екс и потитал: - Дедо, имаш ли още от това вино? - Имам. - Колко имаш още? - Стотина кила. - Дай да го напнем да го изджокаме, оти май ке фане кисела жилка!