Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Имам добра памет. Винаги помня какво и къде съм забравил.
Бисери 3,068 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена се оплаква на своя приятелка: - С моят мъж не правим секс, още като се прибере и пита "Жена кво има за ядене" яде и си ляга какво да правя? Приятелката: - Облечи се в секси белъо, сложи черни жартиери, прашки от "Victoria`s Secret" също така и маска, запали свещи и го изненадаи. Жената последвала съвета на приятелката си и още на следващата вечер се облякла в секси белъото и маската, запалила свещите и зачакала, на врата се почукало жената отворила. Мъжът й: - Ааа Зоро! Кво има за ядене? Таксиметров шофьор се налапал с боб чорба. Качил се клиент и таксиджията, без да се осети, пръднал. На клиента му замирисало. Казал: - Колко коня ви е колата? - Не знам. Към 100. - И аз незнам, обаче някой кон се е насрал. Един ловец се изгубил в гората. Завалял дъжд и той се скрил в една пещера. Там видял малко мече. Уплашен, попитал мечето: - Майка ти тук ли е? - Не. - А баща ти? - Не. Ловецът ударил силно мечето и му казал: - Знаеш ли как ме изплаши? - Бабооооооооо - развикало се мечето. Разказ на абитуриентка: "Мама каза, че ако си направя татуировка, то мога да напусна дома. Татко каза, че такава възможност рядко изпада, и да се възползвам." - Соня, донесохте ли някакви подаръци от Париж? - Не знам, още не съм ходила на преглед.