Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ролята на приятеля е да застане на твоя страна, когато грешиш, защото почти всеки би го направил, когато си прав.
Бисери 3,369 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпрос: Кога жените са най-безпомощни? Отговор: Когато лакът на ноктите им още не е изсъхнал! Две млади жени излезли от бара в четири през нощта, пияни като талпи. По пътя за вкъщи, минавайки през гробищата страшно им се приходило по голяма нужда. Разбирайки, че няма тоалетна хартия, първата се избърсала с гащите си. Втората откъснала парче лента от един венец, поставен върху един от гробовете. На сутринта мъжът на първата, намирайки своята любима мъртво пияна, позвънил на приятеля си - мъжа на втората дама. - Човече, леко съм разтревожен! Тя никога не е спала толкова дълго, а и гащите й ги няма... - Да ти имам проблемите!. Знаеш ли аз пък какво извадих от задника на Ленчето? (чете) "Непоносимо е, че ни напускаш! Ти завинаги ще останеш в нашите сърца! 13-та Противопожарна бригада."... - Защо папата е най-щастлив? - Защото всяка сутрин вижда началника си разпънат. - Най-после Жоро изпълни своето обещание да не влиза в Интернет праз работно време! - Да, бе! Лъжеш! - Не, вчера лично го видях, как целия ден игра карти! Един студент отива на изпит. Квестора му казва: - Момче, нищо не знаеш, но ако ми кажеш колко крушки има в стаята ще ти пиша 3? - В стаята има 1,2,3.. 6 крушки. - Грешиш. В стаята има 7 крушки, защото в джоба ми има една. Писал му двойка. След време студентът пак се явява на изпит при същтият квестор. И този път студентът нищо не знаел, а квесторът пак го питал: - Ако ми кажеш колко крушки има в стаята ще ти пиша 3? - В стаята има 7 крушки. - Грешиш този път не съм си взел. - Да, но този път аз съм си взел.