Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Докторе, дайте ми надежда! - Няма проблем! Волята на умиращите е закон!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ролята на приятеля е да застане на твоя страна, когато грешиш, защото почти всеки би го направил, когато си прав.
Бисери
03.10.2017
3,369 прегледа
Следващ →
Още вицове
Въпрос: Кога жените са най-безпомощни? Отговор: Когато лакът на ноктите им още не е изсъхнал!
Две млади жени излезли от бара в четири през нощта, пияни като талпи. По пътя за вкъщи, минавайки през гробищата страшно им се приходило по голяма нужда. Разбирайки, че няма тоалетна хартия, първата се избърсала с гащите си. Втората откъснала парче лента от един венец, поставен върху един от гробовете. На сутринта мъжът на първата, намирайки своята любима мъртво пияна, позвънил на приятеля си - мъжа на втората дама. - Човече, леко съм разтревожен! Тя никога не е спала толкова дълго, а и гащите й ги няма... - Да ти имам проблемите!. Знаеш ли аз пък какво извадих от задника на Ленчето? (чете) "Непоносимо е, че ни напускаш! Ти завинаги ще останеш в нашите сърца! 13-та Противопожарна бригада."...
- Защо папата е най-щастлив? - Защото всяка сутрин вижда началника си разпънат.
- Най-после Жоро изпълни своето обещание да не влиза в Интернет праз работно време! - Да, бе! Лъжеш! - Не, вчера лично го видях, как целия ден игра карти!
Един студент отива на изпит. Квестора му казва: - Момче, нищо не знаеш, но ако ми кажеш колко крушки има в стаята ще ти пиша 3? - В стаята има 1,2,3.. 6 крушки. - Грешиш. В стаята има 7 крушки, защото в джоба ми има една. Писал му двойка. След време студентът пак се явява на изпит при същтият квестор. И този път студентът нищо не знаел, а квесторът пак го питал: - Ако ми кажеш колко крушки има в стаята ще ти пиша 3? - В стаята има 7 крушки. - Грешиш този път не съм си взел. - Да, но този път аз съм си взел.