Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Въпрос до КАТ: Моята дъщеря е на 9 години. Висока е 150см и вече е висока, колкто баба си. Трябва ли да взимам детска седалка и за бабата?
Професионални 3,200 прегледа
Следващ →

Още вицове

Урок по история: - Иванчо, кога приключва средновековието? - С появата на Интернет, госпожо. Медицинската сестра към лекаря: - Всеки път, когато давам на пациентите лекарства, констатирам, че се ускорява пулсът им. Какво да направя? - Закопчайте двете горни копчета на престилката си. В затвора затворниците играели на покер и много се биели. Директорът забранил всички игри на карти и разрешил да се играе само шах. Минал след известно време да чуе покрай килиите какво става, и чува разговор в едба килия: - Шах, шах и чифт пешки! - Губиш! Аз имам пет поредни коня! Върви си вълка из гората и гледа заека се задава тичайки и си вика : - Едно, три, едно, три ... - Абе заек, защо викаш едно, три бе? - Толкова ми се чука, че две не виждам. Имало едно време четирима, които се казвали Всеки, Някой, Кой-ли и Никой. Винаги, когато имало някаква важна работа за вършене, Всеки бил сигурен, че Някой ще го направи. Кой-ли би могъл да го направи, ала Никой не го правел. А когато Никой не го правел, Всеки се ядосвал, защото това нали било работа на Всеки. Всеки мислел, че Някой ще го направи, а Никой не разбирал, че няма да стане. Следователно, Всеки обвинявал Някой, когато Никой не правел онова, което Кой-ли би могъл да прави.