Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Балотели: "Когато отбележа, аз не празнувам, защото си върша работата. Когато пощальонът доставя писма, той празнува ли?"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Въпрос до КАТ: Моята дъщеря е на 9 години. Висока е 150см и вече е висока, колкто баба си. Трябва ли да взимам детска седалка и за бабата?
Професионални
03.10.2017
3,200 прегледа
Следващ →
Още вицове
Урок по история: - Иванчо, кога приключва средновековието? - С появата на Интернет, госпожо.
Медицинската сестра към лекаря: - Всеки път, когато давам на пациентите лекарства, констатирам, че се ускорява пулсът им. Какво да направя? - Закопчайте двете горни копчета на престилката си.
В затвора затворниците играели на покер и много се биели. Директорът забранил всички игри на карти и разрешил да се играе само шах. Минал след известно време да чуе покрай килиите какво става, и чува разговор в едба килия: - Шах, шах и чифт пешки! - Губиш! Аз имам пет поредни коня!
Върви си вълка из гората и гледа заека се задава тичайки и си вика : - Едно, три, едно, три ... - Абе заек, защо викаш едно, три бе? - Толкова ми се чука, че две не виждам.
Имало едно време четирима, които се казвали Всеки, Някой, Кой-ли и Никой. Винаги, когато имало някаква важна работа за вършене, Всеки бил сигурен, че Някой ще го направи. Кой-ли би могъл да го направи, ала Никой не го правел. А когато Никой не го правел, Всеки се ядосвал, защото това нали било работа на Всеки. Всеки мислел, че Някой ще го направи, а Никой не разбирал, че няма да стане. Следователно, Всеки обвинявал Някой, когато Никой не правел онова, което Кой-ли би могъл да прави.