Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Събота. 16:55. Единственият човек на работа пак е Генко :-)))
Бисери 3,183 прегледа
Следващ →

Още вицове

Приятел ти е не този, който ти трие сълзите, а този, който не те кара да плачеш. Честита да е Новата година, щастливи да са в нея всички дни. От старата година, що отмина, ти само хубавото запомни! Сватбата мина тихо. В ресторанта имаше безплатен Wi-Fi. XVIII век. Кавалер в камизола и бели чорапи къса листенцата на маргаритка и си говори: - Обича ме - не ме обича... XIX век. Джентълмен в сюртук и цилиндър къса листенцата на маргаритка и си говори: - Обича ме - естествено. Ще ми даде - няма да ми даде... XX век. Мъж в сини джинси къса листенцата на маргаритка и си говори: - Обича ме - на кой ли му дреме. Ще ми даде - естествено. Ще ми стане - няма да ми стане... XXI век. Същество от неопределен вид гледа маргаритката на ICQ и чете на монитора: "Аз те обичам! Аз те искам! Хайде да се срещнем!" и си говори: - Мъж? Жена? Активен? Пасивен? Какво става като се съберат нимфоманка и нимфоман ???? Умират от глад...