Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Днес разглеждах какво имам на компютъра си - оказва се, че от целия софтуер само BIOS-а ми е лицензен!
Програмисти 3,025 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стадионът е претъпкан до пръсване. В най-хубавата ложа седи дама, а мястото до нея остава празно. Всички молби на запалянковците там да седне някой са напразни. - Но защо не позволявате, госпожо? - Това е мястото на покойния ми съпруг. - Тогава защо не го отстъпите на някой от роднините му? - За съжаление, всичките му роднини са на неговото погребение. Връща се Иванчо от училище и пита майка си: - Мамо, какво готвиш? Мирише много хубаво! - Гладя накапаната ти тениска. След бурен скандал, жена решава да се сдобри с мъжа си. Съблича се гола, ляга в леглото и когато той влиза в спалнята, казва: - Скъпи, искам да направя нещо за теб, от което да станеш най-щастливият мъж на света! - Какво, да ти помогна да си събереш куфарите ли? Бойко Борисов използвал посещението си в Армения и за да попита радио Ереван: -Защо Станишев и Първанов чакаха аз да сложи кръста на АЕЦ Белене? -Защото социалистите са атеисти... Полицай спира циганин с каруца на път на който е забранено да се излиза с каруци… — Слизай, сега ще се глобяваме! — Как бе старши, само за 50 метра съм и после отбивам. — Слизай кат’ти казвам. — Аве старши, дай да видим, нещо да измислим… ей тука в каруцата квот’си намериш – твое е! Само ме пусни. Без да се налага дълго убеждаване полицая се разравя из каруцата и след малко вади буркан с бяла течност в него. — Какво е това? — Мляко от кокос. Не е туй за тебе… ами, я ти друго си потърси. — Ха, таман съм жаден. Давай го тука и бегай. — Абе… — Бегай!!! — Ама, старши… — БЕГАЙ! Отваря буркана и почва да гълта жадно. Циганина: — Дий, Кокосееееее, дий!!!