Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Докладите за вторник да ми се обадят Училищен
Бисери 2,914 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Уважаеми режисьори на реклами на храни! Никой не яде, като на забавен кадър със затворени очи! С уважение, нормални хора" - Мамо, мамо, може ли да изляза? - С тези мръсни уши!?! - Не, мамо, с приятели! Майка и дете излизат на разходка. Майката сяда на едно заведение с площадка и детето кара на нея колело. - Мамо, карам с една ръка! - казва детето. - Мамо, сега карам без две ръце! - този път възкликва детото. - Мамо, карам без заби!!! - със сълзи на очите казва детето. Отишли 2 баби на гости на стара дружка - баба Мара, която имала склероза. Та поканила ги жената, седяли, седяли и бабата по едно време скочила и казала: "ех таз склероза, забравих да ви почерпя по един бонбон". Почерпила ги, след малко скочила пак и казала "Ама глей ква съм отвеяна, забравих да ви почерпя с бонбон". И така няколко пъти. Когато си тръгнали бабите, вече отвън на улицата, едната казала на другата: "Тая Мара хич я няма, и един бонбон не се сети да ни почерпи", а другата:"....че ти къде видя Мара" - Къде прекарваш вечерите си? - Вкъщи. С жена си. - Това се казва любов! Необикновено! - Глупости! Това е радикулит! И то най-обикновен.