Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Публичен дом. Касиерът крещи на собственичката: - Цецке, не позволявай на мъжа от 7-ма стая да свърши, пробутал ни е фалшиви пари!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Докторе, мъжът ми не ме задоволява. - Ами намерете си любовник! След месец. - Докторе, вашият съвет не ми помогна: намерих си трима любовника, но мъжът ми продължава да не ме задоволява.
Професионални
03.10.2017
2,784 прегледа
Следващ →
Още вицове
Eдин дядо отишъл в един магазин да си купи риба. Застанал пред един аквариум и гледа една шарена риба. Пита продавача : - Рибата прясна ли е? - Ами ... разбира се! Не виждате ли, че е жива?! - Е ... то и бабата е жива ама ...
Искът в съда на депутата X, за защита на честта и достойнството му, бе отхвърлен с мотива, че такова нещо липсва при ищеца.
Една много закъсала сексуално кака отива привечер в махаленския магазин да си купи хляб.На пейката пред магазина дреме един много симпатичен подпийнал младеж.Нашата го огледала хубаво,бръкнала му в гащите,охо,голямо кересте и решила да си го прибере в къщи да го изчука.Да,ама след няколко минутки затварял магазина и нашата си помислила-ще взема едно хлебче,ще го метна този симпатяга на рамо,в къщи има всичко друго.Да,ама не!В магазина се забавила около 6-7 минути и като излиза,симпатягата си бил тръгнал!Държи тя торбичката с хляб и през сълзи кълне: Господи,как може да съм толкова глупава,все едно три години не съм яла хляб!!!
Току що бе разпространена новината,че коалиционните партньори, са се разбрали Нихат Кабил да поеме и министерството на културата. Новото име на обединението ще е "Министерство на ракията,манджата,тютюна и кючека"
Две блондинки разглеждат снимки. Едната: - А това е дядо ми на 11 години. - Я! Не знаех, че човек може да стана дядо на 11 години!