Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Генко към фитнеса инструктора: - Искам да впечателя едно хубаво момиче..коя машина да ползвам? - Банкомата.
Бисери 3,040 прегледа
Следващ →

Още вицове

На Марийка й дощло за пръв път и отишла при баща си. - Тате тате... Още незадала въпроса й казал! - Остави ме да гледам мача ! Отишла при майка си. - Мамо мамо... Още не задала въпроса си (ГОРКОТО ДЕТЕ НАЛИ!?) и майка й казала! - Остави ме да сготвя на онзи търтей дето гледа мача, че ще мрънка! Марийка се разплакала излезнала пред блока седнала на бордюра и в този момент минал Иванчо: Иванчо: Какво ти става МА! Марийка: Ей на виж! (и разтворила крака) Иванчо: Малииии Марийке доколкото разбирам от медицина май скоро са ти отрязли ПИШКАТА! Ловци се хвалят за ловните си подвизи. Един от тях започнал да се хвали: -Бях на лов за патици. Гледам патица голяма като пуйка. Такава досега не бях виждал. Прицелих се и с първия изстрел навири краката. В този момент му презвънял телефона. След разговора решил да продължи с разказа си: - Е, и до къде бях стигнал ? - Ами каза, че навирила краката. - И като го и нацепих............ Малкото неандарталче се прибира в пещерата разплакано. Майка му казва: - Сине, може да имаш 2 по неандарталски, но как може да имаш и 2 по родинознание, като учебникът е само от една страница? Здравейте, вие сте невероятен щастливец! Вчера в Америка е починал милиардер. Случайно вие сте избран за негов единствен наследник. Поздравяваме Ви, сега сте притежател на 40 милиарда долара, 100 килограма злато, всичко е за Вас! Само трябва да купите от нас тази ютия и бормашина! Върви си лъвът из гората, а насреща му лисицата плаче. - Защо плачеш? - Заекът ме излъга и ме наеба... - Гледай го ти! - казал лъвът и продължил. Среща вълка - и той плаче. - Какво ти се е случило? - Заекът ме излъга и ме наеба... - Виж го ти хитрецът! Продължил нататък и среща мечката - също плаче. - Какво е станало, защо плачеш Мецо? - Заекът ме излъга и ме наеба... - И тебе ли? Ще я видим ние тая работа! Продължил нататък лъвът и гледа - заекът стои до една дупка и мисли. - Абе Зайо, ти цялата гора си наебал - бива ли такива работи? - Остави се лъвчо, това са бели кахъри. Тука в тая дупка има злато, а аз не мога да го стигна, защото са ми къси лапите... - Къде, къде - казал лъвът, навел се и бръкнал в дупката с лапи... - Ах ти хитър заек!