Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Къде отиде шефа? - Тихо бе! Може пък да ми е прочел мислите!...
Професионални 3,387 прегледа
Следващ →

Още вицове

..това е световен АМЕРИКАНСКИ стандарт! /А.Х. в час по "Монитори" > СПГЕ - София/ По радиото: - Погребално бюро "Амбър" кани своите бивши и бъдещи клиенти по случай десетгодишнината на фирмата... Две приятелки в препълнения автобус: - Малии, че е блъсканица! - Странно, вчера на същото в дискотеката му викаше купон... Отива един дядо на лекар и му казва: - Значи, сутрин като стана, опъвам първо бабата, от там комшийката, и отивам за хляб. Там, докато чакам на опашката опъвам хлебарката. - Браво бе, дядо! - казал лекарят. - После, на път за вкъщи опъвам пощаджийката и комшийката от другата страна. Обядвам, пак бабата, отивам за пенсията, там чуквам касиерката, от там в поликлиниката, лекарката и сестрата, вечерям и пак бабата и си лягам. - Мале, мале дядоооо - блещи се лекарят. - И това от кога така? - Ами чедо, ако може от утре - казал дядото. Царят отива на зъболекар със сериозен проблем на зъба. Зъболекарят обяснява: - Да-а-а, ще трябва да сменим короната. - Никога! - изкрещява царят.