Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Времето лекува, ако не си го загубил по лекари, разбира се.
Бисери 3,186 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж при психиатъра: - Докторе, имам сериозен проблем. Щом легна да спя и ми се струва, че някой лежи под кревата. Като се мушна под кревата пък ми се струва, че някой лежи отгоре. И така по цяла нощ: отдолу, отгоре, отдолу, отгоре. Не мога да спя, моля ви, помогнете ми! - Този проблем е много сериозен! - отговорил психиатърът. - Мисля, че лечението му ще трае около две години. Ще трябва да идвате три пъти седмично и ви гарантирам, че ще се излекувате. - И колко ще струва това? - Ами по 50 лева за визита. Мъжът благодарил и си тръгнал. След шест месеца психиатърът го среща на улицата. - Защо не дойдохте да се лекувате при мен? - попитал той. - За по 50 лева на визита? Барманът в моя бар ме излекува само за 10 лева еднократно. - Е, как така? - Ами посъветва ме да отрежа краката на леглото! SMS: Хайде утре да закусваме заедно? Да ти се обадя или да те побутна с лакът? Ако звъни будилника - значи по-добра част от денонощието вече е минала... Ясновидец се хвали: — Виждам числата от тотото, особено като пусна телевизора. Двама борци решили да отидат за риба. Накупили си вносни въдици,джип,скутер и два коша ядене и пиене. Отишли на язовира и цяла седмица яли и пили. Накрая хванали една малка рибка има - няма пет сантиметра. Единия се замислил и рекъл: - Брато, да ти кажа тая рибка ни се върза към три бона в зелено. А другия се замислил още повече и рекъл : - Ей брато, то добре че не хванахме и още една бе!