Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Обадил се един борец в агентция за недвижими имоти и казал , че иска да купи замък. Обадили му се след 2 седмици и му казали че се продава замък от първата половина на 18 век. Борецът попитал: - А къде му е втората половина?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Двама депутати си говорят: - Аз веднъж изкарах 20 бона за месец! - Е да, аз също съм имал лоши дни...
Политически
03.10.2017
3,067 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две приятелки разговарят : - Моя любовник има 20 сантиметров член. - Моя пък е с 10 сантиметров . - Хи, хи , хи ! - Хи, хи ама фи ! ! !
- Кажи ми Стефчо, какво е деятелен и страдателен залог? - пита учителката по български. Без да се замисля Стефчо веднага отговаря: - Деятелен залог, е когато заложиш 100 лв. на Еврофутбол, а страдателен, е когато ги изгубиш.
Учителката пита децата какво добро дело са направили наскоро. - Помогнах на стария съсед да напазарува -казал Петърчо. - Браво, Петърчо -казала учителката. - А аз помогнах на баба Пена да прибере въглищата си -казала Марийка. - Браво и това е много хубаво, Марийке -казала учителката. А Иванчо казал: - Аз пък спасих една готина мадама от изнасилване !!!! - Браво , Иванчо, това е много хубаво. И как го направи? - Ами..... Кандърдисах я!!!
Генко се прибира от работа, сяда пред телевизора, но чува едни характерни звуци от стената към съседа. - Тоз съсед взе да ми писва! Ходи да му кажеш по-тихо да се занимава с неговите мръснички! - Мама искаше да му каже същото още преди час - отговаря малкия Иванчо. - И какво, каза ли му? - пита Генко. - Не знам, още не се е върнала...
Един човек си търси работа и както си обикаля и търси и ненадейно попада в една фирма и там шефът на фирмата му казва: - Имам нужда от работници, но само трябва да ми кажеш дали имаш някъкви здравословни проблеми, че ми трябват здрави работници, че работат е много трудна. - Ами какво да Ви кажа, преди 2 годии ми махнаха топките, ако това е проблем за Вас. - Няма никакъв проблем щом е само това ще Ви назнача на работа. Елате утре към 11 часа и започвате. - Само искам да попитам защо към 11, нали се започва от 8 часа. - Не се притеснявай твоите колеги и без това от 8 до 11 си клатят топките, а ти нямаш и няма какво да клатиш.