Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В кръчмата дебел човек пие бира след бира. Друг клиент дълго го наблюдава и му казва възхитен: - Ама вие пиете бирата съвсем като вода! - Глупости говорите - отговаря пиещият. - Нима човек може да изпие толкова много вода!?
Пиянски 2,217 прегледа
Следващ →

Още вицове

На остров пълен с човекоядци пада самолет. Живи остават само българин, руснак и китаец. Човекоядците ги хванали и естествено решили да ги ядат. Тримата се примолили на вожда и той решил да им даде шанс: - Добре, ако общата дължина на пишките ви е 1 метър, ще ви пусна. Българинът веднага извадил своята гордост - 50 сантиметра, руснакът и той изкарал 48 сантиметра, а китаецът с мъка добавил още 2 сантиметра. Пуснал ги вождът да си вървят. Вървят тримата из гората, а българинът казва: - Ако не бяха моите 50 сантиметра... Руснакът допълва: - И моите 48... Китаецът тихо добавя: - То аз ако не го бях надървил... За да бъде здрава една жена трябвало да изкачва по 300 стъпала на ден. Ами тогава защо сложихте ескалатори в мола?!? Двама колеги доктори обменят опит: - Ти вчера какви случаи имаше? - Ами дойде един със запек. - И? - Ами дадох му рициново масло. - И какво стана? - Ами до площада ходеше бавно, после изведнъж се затича нанякъде. После ми дойде друг с разстройство. - И? - Ами пак му дадох рициново масло. - И какво стана? - Ами затича се оттук до площада, после взе да си ходи бавно все едно, че нищо не станало. После дойде един с кашлица и на него му дадох рициново масло. - И той какво направи? - Ами ето го под онова дърво - седи и не смее да се изкашля. - Капитане, има теч на кораба! — Откъде знаете? — В басейна е влязла акула! Стария трапер влязъл в един Бар, седнал и казал на бармана: - Барман едно уиски за мен и още едно за човека вляво! Човека изумен казал: - А не мерси аз не пия алкохол... Трапера си извадил револвера и го застрелял в главата и казал на бармана: - Барман едно уиски за мен и още едно за човека вдясно! Този от другата му страна видял какво е станало с предишния клетник и веднага казал: - Да аз ще изпия едно с удоволствие. Обаче стария трапер пак си извадил револвера и затрелял и него. Бармана останал като ударен от гръм, но все пак намерил сили да попита трапера: - Амааа вие защо, ги убихте така и двамата? Траперът станал ядосан и казал: - Няма ДА и Не при стария трапер!