Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Що е туй американски университет? - Място, където руски професори преподават на китайски студенти.
Ученически 3,080 прегледа
Следващ →

Още вицове

Няма грозно момиче, има дълбока чаша... Иванчо отишъл до магазина и казал на продавачката - лелче дай ми едно тафе - жената го погледнала учудено и го попитала какво е това тафе, тук нямаме такова нещо - момчето казало: тафе ма лельо ей онова черното където се пие с шикер, тафе тафе -жената изнервена казала момче, нямаме такова нещо тук отиди провери другаде -момчето ядосано казало: да ми ядеш тура като нямаш тафе -жената: простак, глупак как не те е срам да говориш такива неща...... -детето: ааа тура знаеш какво е ама тафе не знаеш ;д ;д Отива Зайо Байо в сладкарница и пита продавача: - Имате ли толта от молкови? - Ми, нямаме. Отива на другия ден и пак пита: - Имате ли толта от молкови? - Ми, нямаме. И така 4-5 пъти и решили да направият торта от моркови. На другия ден идва Зайо и пита: - Имате ли толта от молкови? - Имаме. - Много е гадна, нали... - Келнер, този шницел изобщо не може да се яде! - Мога да ви предложа пържола, сър. - Е, да, но разбирате ли, аз вече нахапах шницела… - Имаме и нахапани пържоли, сър Пушач, пияница и наркоман попаднали на оня свят. Пушачът разправя: - Братя, умрях в мъки. Белият ми дроб е на решето. Пияницата казал: - И аз умрях в мъки. Черният ми дроб стана на каша. А наркоманът: - Лелеее, как съм се надрусал! Вече и с умрели си говоря!