Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Тате, каква е разликата между революция и преврат? - Революцията възниква от желанието на гладните да ядат, а превратите - от желанието на ситите да ядат още повече.
Политически 3,299 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза човек в магазин "Всичко за един лев" и пита: - Да имате GSM-и по един лев? Продавача: - Моля?!? Майтапите ли се? - Не. Сериозно! - Няма!!! Откъде го измислихте това? - Ами на Запад защо има? - А там какви са им заплатите? - Ами доста по-големи... Жена заминава в командировка, връща се, а в къщата вместо мебели само камари празни бутилки. - Къде са мебелите, бе? пита тя мъжа си. - Ммм, продадох ги. - А парите къде са? - Спокойно, парите са в торбичките... - В кои торбички, бе? - Ей в тия! сочи мъжът торбичките под очите си. Шефовете на "Загорка", "Астика" и "Бургаско пиво" се събрали да пият по една в един бар. Шефа на "Загорка" си поръчал "Загорка", шефа на "Астика" си поръчал "Астика", а шефа на "Бургаско" си поръчал една кола. Другите го попитали - Абе, ти що пиеш кола? - Ами като вие няма да пиете бира, аз кво да пия! Бай Ганьo Българина Турчина и Американеца отиват в една пещера влиза турчина и чува аз съм синьото око и избягва влиза американеца и избягва и след това влиза българина и чува аз съм синьото око внимаваи да не ти посинее и другото око Мутри си спретнали купон. Едната от мутрите довела и жена си. Естествено, разговорите се въртели около насилието, наркотиците и прочие. Накрая жената не издържала: - Абе, вие не можете ли да говорите за нещо по-културно?! Миг мълчание, и един се обадил: - Помните ли как го пребихме оня, в лицето беше станал като картина на Пикасо... - Добре, добре-прекъснала го изнервена дамата - я по-добре някаква музикална тема! Пак кратко мълчание, и се обажда друг: - А помните ли колко наркотик пренесохме в онова виолончело?... - Абе, вие не можете ли да говорите за нещо чисто и възвишено? След кратко смущение се обажда трети: - А помните ли как го очистихме оня на Витоша?...