Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ако си затворим очите и запушим ушите..то няма по-хубава страна от нашата родина!!!!
Бисери 3,386 прегледа
Следващ →

Още вицове

- А къде са мацките? - Сега ще дойдат, вземи вино! - ... - Дойдоха...Уф, вземи ракия!!! Две жени отишли на хиподрума. Чудили се на кой кон да заложат, едната пита другата: - Кой номер сутиен носиш? - Ами трети. - А аз - четвърти. Три плюс четири - седем, заложили на кон номер 7. Победил. Прибрали се вкъщи, похвалили се на мъжете си, а те на другата сутрин също отишли да залагат: - Ти колко пъти на нощ удовлетворяваш жена си? - Пет! - А аз - шест! Заложили на номер 11, а спечелил номер 2. Поука: не е хубаво да се лъже. Човек отива на доктор. Гледа доктора - от ушите му стърчат банани, от ноздрите лук… Пита го недоумяващо: - От какво се оплаквате? - Ами зле се чувствам напоследък. - Аааа, това е от неправилното хранене… Питат жената на програмист: - А как те ухажваше? Жената, след минута мислене: - Компютърът си показваше... Влиза Иванчо в час по физкултура и вижда нов учител - двуметров мъжага... - Здравейте, деца, аз съм новият ви учител, фамилията ми е Мръдаков. Моля, обърнете внимание на буквата "р" след първата буква. Произнасяйте я ясно и отчетливо, и не ме ядосвайте. Ясно ли е?! - Ясно е! - викат стреснато децата. На следващия час по физкултура Иванчо искал да се обърне към учителя, но за беля му забравил фамилията. - Хайде, сети се де! - крещи му мъжагата. - Ъъъъъ... Сещам се само, че имаше буква "р" след първата... - Е и...?! - А! Сетих се! - ХРУЕВ!