Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Обява: "Изгубено куче. Порода далматинец." Отдолу с друг почерк: "И това е само началото...Платете си водата."
Бисери 3,464 прегледа
Следващ →

Още вицове

По магистралата си кара един рокер своето Харли и отнася едно врабче. Спира човекът и слиза от мотора да види птичето. Смилява се и решава да го прибере у тях докато оздравее. Влиза си вкъщи, превързва врабчето, намира една клетка, слага го вътре, оставя му храна и вода и го оставя да се възстановява. По едно време врабчето се събужда и си казва: - Малеее! Убил съм оня рокер и сега съм в затвора! xxx- РАНО ИЛИ КЪСНО ЩЕ ТЕ НАМЕРЯ yyy- За Caps Lock-а ли говориш? На път за вкъщи пиян измислял какво да направи, за да не разбере жена му, че е пил. “Ще се прибера вкъщи и ще седна да чета, - накрая измислил той. - Жена ми ще види, че чета и ще си помисли, че съм трезвен”. Така и направил. След малко жена му влезла в кухнята и го попитала: - Какво правиш? - Чета, - отговорил мъжът. - Идиот! - изкрещяла жената. - Веднага затвори куфара и отивай да си лягаш! Един човек страдал от безсъние. Отива при доктор психолог. - Докторе, по цяла нощ не мога да спя. Сънувам, че бутам един влак и сутрин съм като парцал. - От къде до къде го буташ този влак - попитал доктора? - Ами от София до Варна. - Към 00:00 часа къде си по трасето? - Ами в Горна Оряховица. - О.К. Остави го там и лягай да спиш, аз ще го поема и бутам до Варна. Прибрал се човекът спокоен и започнал да си спи всяка нощ след 00:00 часа. Един ден го срещнал един приятел и му се оплакал, че не може да спи тъй като сънува по цяла нощ, че оправя мадами. Приятелят го изслушал пък го пратил при своя доктор. Отишъл той при доктора и му разправя за проблема си, а докторът го пита: - По колко мадами оправяш през нощта? - Ами по 5-6. - О.К. Аз ще взема да оправям три, а останалите три ти ще си ги оправяш, но само да се разберем - аз ще ги оправям до 00:00 часа тъй като след това бутам един влак от Горна Оряховица до Варна. Един човек се оплаквал, че винаги когато кара кола пиян катастрофира, а приятелят му пие повече от него и никога не е правил катастрофа. Една вечер те се събрали и първият казал: - Защо когато караш пиян никога не катастрофираш? - Ето сега ще седнем да пием и ще ти обясня. Пили, пили, първият вдигнал един пръст и казал: - Колко пръста виждаш? - Два. - Добре, още ще пием. Пили, пили и първият пак казал: