Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама адвокати си говорят: - Жена ми утре има рожден ден и не знам какво да й подаря, всичко си има.. Другия: - Направи като мен: подари й официален документ, заверен от нотариус, че има право на секс два часа по всяко време. Срещнали се двамата след време: - Направи ли подарък на съпругата ти? - Да, толкова й хареса, че взе документа и изчезна веднага някъде за два часа...
Професионални 2,975 прегледа
Следващ →

Още вицове

В кабинета на шефката на козметичен салон влиза разярен клиент: - Исках два часа солариум, а на 15-тата минута ме преместиха! - Господине, по инструкция не трябва повече 15 минути. - Не ме интересува инструкцията, но аз утре трябва да се върна от море! Трима новобогаташи стоят в кафето и обсъждат колко прекрасни деца имат. Първият: - Моят син е голям юнак. По моите стъпки върви. Занимава се с недвижими имоти, работата му върви супер, прави големи пари. Даже на гаджето си наскоро подари апартамент в Париж... Вторият: - И моят син е голяма работа. Отвори собствен автосалон, продава много коли и прави големи пари. Миналата седмица подари на гаджето си чисто ново ферари.... Третият: - А моят син пък е банкер. Собствена банка си направи, парите му не можеш да ги преброиш. Вчера на гаджето си дал огромен кредит без лихва за 30 години..... В това време към тях се приближава четвърти новобогаташ: - За какво си говорите? - Абе хвалим се с децата си. - Ох, да ви кажа, че моя син стана хомосексуалист, срамна работа, ей! Но пък се оправя в живота, мамка му! Ей на - апартамент в Париж му подарил някой, чисто ново ферари кара, а вчера и безлихвен кредит за 30 години му отпуснали...... Иванчо отишъл при баща си и го попитал: - Тати, какво е травестит? А баща му отговорил: - Питай леля си Гошо, той знае. Старец се оплаква на лекар от сексуална немощ: -Докторе, вече опитах всички начини, но нито един не помага. Чух, обаче, че безотказно лекарство за мъжественост е пчелното млечице. -Хм..... Да побръмчиш, дядо ще побръмчиш, но да ужилиш дали ще можеш? - Защо Адам и Ева са имали идеален брак? - Защото той не е трябвало да слуша приказките й за всички други мъже, за които тя можела да се омъжи, а тя не е трябвало да търпи майка му.