Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Ало, мамо! Почна европейското! Той спря да ме познава! Или най-много да ми каже да ходя за бири! Викнах му хора от психиатрията! - Ужас! Прибраха ли го? - Не, дойдоха и седнаха заедно да гледат мача!
Семейни 3,069 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младеж влиза в аптеката ядосан -Ало госпожо какъв е тоя кондом които ми продадохте -Ама моля ви се господине скрийте го -Сега заради една дупка цял живот издръжка ще плащам. Дайте тука книгата за оплакване да пиша в нея от опашката се чува глас на възрастен човек -Пиши момче пиши и че увисва Разговор между двама горди собственици на "луноходи" във Варна: - Много яки дупки! Голям кеф! Минавам през тях с пълна газ! - А пък аз преди дупката спирам, оглеждам да не играят вътре деца и тогава минавам! Бай Ганьо и един грък седяли в кръчмата и пили. По някое време гръкът взел да се хвали: Знаеш ли, че съм е/бал много българки? А Ганьо го попитал: Добре де, а българин е/бал ли си? Гръкът: Ааа, българин не съм. Ганьо: Е да, ама аз и грък съм е/бал Влизат майка и дъщеря в претъпкан автобус и след 10 минути дъщерята казва: -Мамо ще ставаш баба. -Кои е бащата? -Не знам не мога да се обърна. Шеф на фирма вика при себе си един от служителите. — Чувам, че постоянно се молите на Бог за повишение на заплатата. Вярно ли е? — Вярно е, господин директор. — В такъв случай трябва да ви кажа, че вашето желание никога няма да се сбъдне. — Защо? — Защото не обичам, когато моите подчинени се обръщат към по-висшестояща инстанция през главата ми.