Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Този, който никога не е имал нито приятелство, нито любов е хиляди пъти по-беден от онзи, който е изгубил и двете!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Ало, мамо! Почна европейското! Той спря да ме познава! Или най-много да ми каже да ходя за бири! Викнах му хора от психиатрията! - Ужас! Прибраха ли го? - Не, дойдоха и седнаха заедно да гледат мача!
Семейни
03.10.2017
3,069 прегледа
Следващ →
Още вицове
Младеж влиза в аптеката ядосан -Ало госпожо какъв е тоя кондом които ми продадохте -Ама моля ви се господине скрийте го -Сега заради една дупка цял живот издръжка ще плащам. Дайте тука книгата за оплакване да пиша в нея от опашката се чува глас на възрастен човек -Пиши момче пиши и че увисва
Разговор между двама горди собственици на "луноходи" във Варна: - Много яки дупки! Голям кеф! Минавам през тях с пълна газ! - А пък аз преди дупката спирам, оглеждам да не играят вътре деца и тогава минавам!
Бай Ганьо и един грък седяли в кръчмата и пили. По някое време гръкът взел да се хвали: Знаеш ли, че съм е/бал много българки? А Ганьо го попитал: Добре де, а българин е/бал ли си? Гръкът: Ааа, българин не съм. Ганьо: Е да, ама аз и грък съм е/бал
Влизат майка и дъщеря в претъпкан автобус и след 10 минути дъщерята казва: -Мамо ще ставаш баба. -Кои е бащата? -Не знам не мога да се обърна.
Шеф на фирма вика при себе си един от служителите. — Чувам, че постоянно се молите на Бог за повишение на заплатата. Вярно ли е? — Вярно е, господин директор. — В такъв случай трябва да ви кажа, че вашето желание никога няма да се сбъдне. — Защо? — Защото не обичам, когато моите подчинени се обръщат към по-висшестояща инстанция през главата ми.