Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Нане пита Вуте: - Абе, Вуте дека беше цял месец? - О, Нане бях на 4-ти километър! - Е, оти бе? - Е па, да ми дадат жълта книжка. - Е, Вуте та ти не си луд! - Е, оти депутатите и те не са луди, а пък им дадоха жълти книжки без да одат на 4-ти км.
Любими Герои 3,313 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бил Клинтън паднал в едно езеро и бил спасен от три момченца. Толкова им бил благодарен, че им обещал: — За това, че ми спасихте живота, ще ви дам каквото поискате. Първото момченце казало: — Искам ферари. — Няма проблем – отвърнал Бил. – Ще получиш чисто ново червено ферари. Второто момченце казало: — Искам компютър. — Естествено – отвърнал Бил. – Ще ти пратя нов-новеничък компютър от последно поколение. Третото момченце казало: — Искам моторизирана инвалидна количка. — Защо? – попитал Бил. – Изглеждаш ми съвсем здрав. — Защото – пояснило момченцето, – ще ми трябва инвалидна количка, когато баща ми научи, че съм спасил Бил Клинтън от удавяне. Инструктират нов продавач на очила в една оптика: - Първо говориш с клиента. След това му показваш рамките на очилата. Когато клиентът си избере очилата, ще те попита колко струват. Ще му кажеш "100 долара". Ако не протестира, тогава казваш "И стъклата - още 50 долара". Ако пак нищо не каже, му казваш "Всяко!". Една хубава вечер след 21.12.2012. Бойко Борисов сяда да гледа телевизия и чува: "Днес Борисов преди обяд посети 2-3 телевизии, после се разходи до магистралата да "инспектира", а следобед игра мач..." Бойко възмутен: - Какво става? Защо на "Шоуто на Слави" са му преместили часа?!?! Служител от НСО, треперейки: - Това са новините... Пред един бар стоят 17 момичета-всичките блодинки.Охраната на заведението отива при тях и ги пита: - Защо не влизате момичета? А те отговарят: - Ами то под 18 не пускат... Бай Ганьо,американеца и французина били в един хеликоптер.Французина паднал в склад за прах за пране. Американеца паднал в склад за сапуни.Бай Гань паднал в склад за каратешници.Жените им си говорели,жената на французина казала: -Моят мъж когато пръдне мирише на прах за пране. Жената на американеца казала: -Това не е нищо,моят мъж когато пръдне мирише на сапун. Жената на бай Ганьо казала: -Това не е нищо,моят мъж като пръдне убива котката под леглото.