Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На един фермер му изгорял плевникът. От застрахователната компания казали, че вместо да дадат пари, ще построят нов плевник. - Аааа, значи така действате! - възпротивил се потърпевшият. - Тогава анулирам застраховката на жена ми!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Млада жена купува риза на мъжа си. - Каква искате? - пита продавачът. Като моята ли? - Може - казва дамата. Само че да е по-чиста и изгладена.
Блондинки
03.10.2017
2,891 прегледа
Следващ →
Още вицове
От дупката се показва немската мишка, оглежда се - няма котка, тичка към бара, налива си бира, изпива я на екс и с всичка сила тича обратно към дупката. След минута се показва френската мишка, оглежда се - няма котка, тича към бара, налива си вино, изпива го и бяга към дупката .Мексиканската мишка - показва се, няма котка, бар, текила, дупка. Показва се българската мишка - няма котка, тича към бара,налива си 100 грама, изпива, оглежда се, няма котка, налива си ...
Животът е единствения капан, от който не можеш да се измъкнеш жив...
- Ай лав ю! - А на немски? - Их либе дих. - А на пернишки? - Марш в леглото, кучко!
Учителката пита децата какво добро дело са направили наскоро. - Помогнах на стария съсед да напазарува -казал Петърчо. - Браво, Петърчо -казала учителката. - А аз помогнах на баба Пена да прибере въглищата си -казала Марийка. - Браво и това е много хубаво, Марийке -казала учителката. А Иванчо казал: - Аз пък спасих една готина мадама от изнасилване !!!! - Браво , Иванчо, това е много хубаво. И как го направи? - Ами..... Кандърдисах я!!!
Говорят си двама хирурзи: - Колега, как може да се нарече една неуспешна операция? - Неуспешна операция - това е половин успешна аутопсия.