Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Преди няколко дни шефове от "Топлофикация-АД" са подали жалба в "Съюза на потребителите", че инкасаторките им си надписват часове работно време.
Професионални 3,428 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Не ви ли е срам да закъснявате за работа? - Срам ме е. Но изпращах жена си на работа. - Това е похвално, но защо толкова дълго? - Тя се дърпаше... - Докторе, преместете ме в друга стая, моля Ви! Съседът ми по легло всяка вечер си пъха двата пръста в контакта и крещи "Аз съм лампион". Не, че ме интересува какъв е, но аз на светло не мога да спя! В час по математика: - Иванчо, признай си, че си преписал от Марийка! - А как разбрахте? - Марийка на последната задача е написала"Не знам", а ти:"Аз също." - Каква е разликата между артиста и мъжа? - Артистът знае своя дубльор, а мъжа не. Един чукча е в Москва. Стои си той там и гледа паметника на Пушкин. Гледа, гледа… По едно време един полицай минава и чукчата го пита: - Извинете, на кого е този паметник? - На Пушкин. - Аааа, онзи дето написал "Мъртви Души" ли? - Не, "Мъртви Души" е написал Гогол. Чукчата стои, стои и след кратък размисъл вика: - Хммм… "Мъртви Души" е написан от Гогол, пък паметника на Пушкин…