Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пратил Господ Дева Мария на земята да му каже как живеят хората. Праща тя телеграма от Русия: "Тук хората пият, и пият, и пият. От дъжд на вятър работят. Обшо взето - ужас". Праща втора телеграма от България: "Тук хората пият, работят и се ебат. Общо взето - умряла работа." Праща от Западна Европа: "Тук хората работят пет дена и живеят два. Общо взето има ред. Утре летя за Америка" Чака Господ вести от Америка, ама няма нищо. Праща Свети Петър да провери какво става. Отива той и какво да види - седи Дева Мария на една поляна, около нея разни хубавци, свири музика, ядене и пиене много, хората весели. Видяла го Мария и се провикнала: - Пепи, кажи на Боги, че Мими няма да се връща.
Любими Герои 1,826 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка била фригидна и отишла на доктор за да се посъветва какво да прави. Влязла в една стая и започнала да обяснява какъв и е проблемът. Човекът отсреща и казал: - Съблечете се, ако обичате и се надупете. Блондинката се учудила, но изпълнила. Човекът зад нея си събул гащите и започнал да я чука. - Сега усещате ли нещо? - Ми не, нищо - отвърнала блондинката. Човекът извикал: - Пешооооо, я ела да видим тая пациентка се оплаква, че е фригидна. Пешо пристига, при което също си събува гащите и започва да я чука. След малко и Пешо пита: - Все още ли нищо не усещаш. - Абе нищо не усещам - отвърнала блондинката. - Че ква жена си ти бе - попитал Пешо. - Ами фригидна блондинка не стана ли ясно, ами вие кви доктори сте като нещо не разбирате? - Аааа... ние сме бояджиите - отвърнал Пешо. Един човек си кара трабанта със 100 км в час. Спира го полицаят и казва: - Сто лева! - Дай още петдесет и я вземай! Игуменка влиза при монахините и казва: -Имам една лоша и една добра новина. С коя да започна? -С добрата(всички в един глас). -Има краставици. -Ураааа.....А лошата?-питат монахините. -Нарязани са. Един човек се приближил до красиво момиче и го попитал: - Г-це, може ли да ви ощипя по гърдата? - Махай се, простак! - Ще ви дам 1лев. - Махай се, простак! - 5 лв. - Махнете се! - 10 лв. - Добре. Отишли в един вход момичето си свалило сутиена и мъжът започнал да гали лявата и гърда. Момичето попитало нервно: - Хайде де кога ще щипете? - Аз съм честен човек. Нямам пари, няма да щипя! Мъж и жена се занимават със секс. Жената: - Леко сега, а така, дай малко напред, леко вляво, сега рязко напред.... Мъжът: - Абе, нещо не мога да разбера, ние секс ли правим или паркираме....