Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В аптеката влиза клиент, който шепне. Аптекарката: - Защо шептите? - За да не събудя хапчетата за спане...
Лекари 3,164 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един казва на приятел: - Какво й е на Мими? Има мозък за двама! - Ето, че най-после се намери и момиче, което да ти подхожда! Двама строители: - Дай вар! - К’во? - Дай вар! - Е к’во? - Мамицата ти, дай вар! - И аз мамицата ти, к’во? След любовна нощ с хубава французойка мъж се събужда и вижда бележка: "Мили, беше ми много хубаво с теб. Тази нощ ми се стори сякаш съм с най-добрия любовник на света. Отивам да проверя." Някъде в Италия: По път за Рим возейки папата в неговия "папа Мобил" папата казал: - Момчета знам, че съм стар, но искам да ви помоля за една услуга. Да ми дадете да покарам малко аз. Един от охранителите отговорил: - Но ако ти дадем на Аутобана, ще караш внимателно. Дали на папата да кара, карал си той спокойно в едната лента и изневиделица удря един черен джип Мерцедес, собственост на най-големия бос на мафията по това време в Италия. Спрели и в това време Мафиота в джипа казал: - Момчета, слизайте и го вижте кой е тоя дето ни удари, че ще летят глави... Слиза един охранител, отива до папа мобила, отворил вратата и гледал, гледал, върнал се в джипа и казал: - Шефе не ги знам тия кои са, ама Папата им е шофьор! Международна конференция на фармацефтите. Става американски фармацефт и казва: - Колеги, ние измислихме революционно хапче. Пиеш го и ти става 20 см! ! ! - Ама колега, 20 на дължина или на дебелина? - попитали останалите фармацефти. - Аааааа ние амариканците проблеми с дебелината нямаме, 20 на дължина! След малко става французина: - Колеги! и ние измислихме революционно хапче! ! ! Пиеш го и ти става 10 сантиметра! - Ама колега, 10 на дължина или на дебелина? ? ? - попитали пак заинтересовано останалите фармацефти. - Ааааааа ние французите проблеми с дължината нямаме, 10 см на дебелина! ! ! Станал българинът: - Ами колеги... и ние измислихме ремолюционно хапче... пиеш го и ти става като пъпеш! - Ама колега, дебел или дълъг като пъпеш и как точно пъпеш? - попитала супер учудено цялата зала. - Аааааа ама колеги, ние българите нямаме проблеми нито с дължината, нито с дебелината... като пъпеш... ама на вкус! ! !