Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В театъра: - Скъпа, добре ли виждаш? - Да, скъпи. - И никой не ти пречи? - Не, никой. - Удобно ли ти е? - Да, удобно ми е. - Да си сменим местата, а?
Разни 1,581 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един ескимос след пиянска вечер и много здрав секс отива при старейшината на селото да му зададе 1 -2 въпроса. - Велики вожде искам да те питам нещо. - Питай. - Велики вожде, имали бели жени? - Да. Но те живеят на юг от нас. - А има ли черни жени? - Да има. Те живеят още по на юг. - А има ли черно -бели жени? - Не. За такива жени не съм чувал!? ! - Еееее... мамка му....пак съм чукал пингвин снощи... Час по биология. Учителката задава въпрос: - Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: - Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цветове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. - Най-сладкото нещо госпожо е сексът. - Мръсник - възмущава се учителката. - А от вашата реакция госпожо, си правя извода, че вие или не сте правили секс, или сте го правили с калпав мъж - обобщава Иванчо. Шефът на нашата фирма изпрати мейл до администраторите по случай професионалния им празник. Получи отговор:върнат мейл, няма цифров подпис. Протакането е смъртоносна форма на отказ. Мърфи - Ще дойде време, когато в армията ще служат само жени. - Това е невъзможно! Армията не може да се състои само от командири...