Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек се изгубил по средата на Сахара ... вървял,вървял и гледа една палатка.Влиза вътре и що види - Хитлер и Химлер стоят и говорят нещо. Човекът ги пита: -Абе вие не сте ли умряли?! Химлер: - Не , ще правим 3-та световна.Намислили сме да избием 3 милиона евреи и 9 камили. Човека: - Е, защо 9 камили бе? Хитлер на Химлер: - Е , аз казах ли ти , че никой няма да пита за евреите
Любими Герои 3,630 прегледа
Следващ →

Още вицове

Старшината пита пред строя: - Кой може да поправи радиостанцията на бронетранспортьора? Очилат младеж се обажда: - Г-н Старшина, станцията на радиолампи ли е или на транзистори? Старшината: - За особено глупавите повтарям: на бронетранспортьора! - Чък Норис играл руска рулетка с напълно зареден пистолет... и спечелил. Георги Атанасов хванал златната рибка, и тя му заговорила: - Моляте, пусни ме, ще ти изпълня едно желание! - Добре. Искам да стана велик журналист. - Аааа не, това е много трудно, искай нещо друго? - Добре. Искам ЦСКА да влезе в Шампионската лига? - И в кой вестник да те назнача? Гадзета де ла Спорт или Ел Мундо Депортиво? Възрастните хора са казали: Където е текло пак ще тече... След като напердашва момчето си, бащата казва: - Вярвай ми, от мъка сега мен ме боли повече, отколкото теб. - Възможно е - цупи се синчето. - Обаче теб не те боли на същото място.