Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Eдна мутра отива на работа с две черни ленти на ръката си. Шефа му го среща и го пита: - Защо си с две черни ленти, бе? - Шефе, какво да ти кажа, голяма трагедия - отговаря той. - Вчера майка ми умря... - Добре, но защо си с две ленти? - Нали ти казвам, шефе, голяма трагедия майка ми умря, обаждам се на брат ми, то и неговата майка умряла...
Любими Герои 3,185 прегледа
Следващ →

Още вицове

Българин, французин и англичанин се събрали да пийнат по нещо и да обсъдят кой как сваля жените. Пръв започнал французина: - Преди да се срещнем аз купувам една бутилка вино за 100 евро, отивам пред жената, нарочно изпускам бутилката и тя е моя. След това купувам още една бутилка, но за 1000 евро и тя е втрещена. След това англичанинът се похвалил с похватите си: - Аз я качвам на "Ягуар"-ът си, вдигам 100 мили/час и тя е моя. След това вдигам 200 мили/час и тя е втрещена. Българинът помълчал-помълчал пък и той разказъл: - Вечерта и давам 10 лв. и тя е моя. На сутринта и ги взимам и тя е втрещена. (вицът няма за цел да нарани която и да е българка) "Made in China" - най-популярната татуировка сред съвременната китайска младеж. Москва. От балкон на 9-тия етаж на зграда се чуват оглушителни викове: - Изнасилват ме!!! Изнасилват ме!!! Оказва се, че виковете идват от една бабичка. Идва полицията, но никъде не намира изнасилвача и питат старата жена: - Къде отиде изнасилвача? - ...това беше преди 70 години... - Тогава защо чак сега викате?!? - ммм... хубаво е да си припомниш... - Премести ли часовника един час? - Не. - Защо? - Аз и есента не местих... - Не разбирам, за какво воюват шиити и суните, ходи ги разбери! - Не е сложно, при мюсюлманите това са техните католици и протестанти...