Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Скъпи, кажи ми коя рокля от двете да взема? - Ако искаш - вземи и двете! - Офф, както винаги, ти никаква помощ не ми оказваш!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Мутра е в Ню-Йорк и се загубил. Звъни на приятел по телефона: - Брато, можеш ли да ме вземеш. че съм се загубил май! - Къде си? На Коя пресечка си? - Сега ще видя..аха на WALK и DONT WALK.
Разни
03.10.2017
1,920 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учителката по география пита Иванчо дали знае нещо за Панамския канал. - Не, - отговаря Иванчо, - по нашата кабелна няма такъв канал.
Кандидат за общ работник. Шефът: - Какви претенции имате? Кандидатът: - 3000 лв. заплата и спазване на кодекса на труда. - Ще ви дам 10 000 лв, секретарка и автомобил. - Вие се шегувате! - Вие започнахте пръв!
Един мъж започнал работа като таксиметров шофьор. Качил се първият му пътник и потеглили. По някое време пътникът потупал шофьора по рамото, за да спре колата. Шофьорът обаче така се ошашкал, че загубва контрол над колата и едва не се блъснали. Като се посъвзел от уплахата, казал на пътника: - Абе, човек, не ме бутай така отзад! За пръв път съм на смяна, а до вчера бях шофьор на катафалка…
Малкият Иванчо се връща от село и казва на родителите си: - Не е истина, че кравата дава мляко. Те й го изстискват със сила.
На едно черно семейство им се родило бяло дете. Мъжът като го видял веднага се усетил че има нещо нередно и казал на жена си: - Сега те водя на доктор да провери, и само да не се окаже мое дете щe те смеля от бой. Отишли на лекaр. Докторът се усетил, и понеже бил с добро сърце му станало мъчно за жената, като си представил какво я чака, и затова решил да замаже положението: -Значи, вие докато го правихте това дете, тъмно ли беше или светло? -Ами на тъмно го правихме- казал негърът. -Добре. А след това лампата светнахте ли я? -Ами да, защо? -Как защо, ами точно там ви е грешката, осветили сте го...