С какво се отличава добрата секретарка от много добрата?
Добрата всяка сутрин казва: "Добро утро, шефе!" А много добрата нежно му прошепва на ухото: "Вече е утро, шефе!"
Мутра е в Ню-Йорк и се загубил. Звъни на приятел по телефона:
- Брато, можеш ли да ме вземеш. че съм се загубил май!
- Къде си? На Коя пресечка си?
- Сега ще видя..аха на WALK и DONT WALK.