Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Ало! Психиатрията ли е? Тук на един изведнъж му стана много добре!
Професионални 3,216 прегледа
Следващ →

Още вицове

Комар чука слоница, тя се убожда на трън и вика: -Ооооох А комара: -Ох ли, ща скъсам Един ахмак много харесвал съседката си. Всяка сутрин, като минавал под терасата й, я гледал и му теквали лигите, но не знаел как да си поиска. Една вечер, в кръчмата, негов приятел го попитал: - Кво стаа бе пич? - Мноо съм мераклия на съседката, ама не знам как да си направя устата. Луд съм полудял. - А, лесна работа. За да ти върже трябва да се направиш на интересен. - Да ама как? Отворения му приятел го светнал: - Вземи един кон, боядисай го зелен, мини с коня под нейната тераса и тя ще ти каже: "КЪДЕ СИ ТРЪГНАЛ С ТОЯ КОН ЗЕЛЕН", а ти ще отговориш: "ХАЙДЕ ДА СЕ НАЕБЕМ" Ахмака светнал от кеф, взел един кон, боядисал го зелен и на сутринта минал под терасата на гаджето, но то като го видяло му казало: - Абе ела най-накрая да се наебем! А нашия: - А аз къде съм тръгнал с тоя кон зелен. Една мутра имала рожден ден и другите тръгнали за подарък. Чудили се какво да купят и решили да му купят нов анцуг. Купили те анцуга ама им се видяло малко и седнали да мислят, какво още да купят. -Братлета, дай да му купим една шофьорска книжка бе. И без това си нема и само се набутва на ченгетата по 100 марки като го спрат. -Да му купим ама трябва снимка. Ако му искаме снимка ще се сети за кво става дума. -Не ни трябва снимка бе. Ще му залепим едно огледало на местото на снимката. Купили те книжката и отиват на рождения ден. Дават подаръците и рожденника започва да разопакова. -Яяяяяяя анцуг, бело и синьо, супер, такъв точно си немам я да си го облечем. Облякъл анцуга и продължава. -А стига бе. Шофьорска книжка. Лееелееееееее как се сетихте бе. И на снимката с новия анцуг. Мутра се прибира от лов уморен и озлобен. - К`во бе? - пита жена му. - Мани! Ти знаеш ли какво коварно животно е това лисицата, а? - Не! Защо мислиш така? - Вървя аз из гората и изведнъж - насреща ми лисица. Зареждам пушката, прицелвам се, стрелям и тя пада. Викам си аз "Дай да я прибера в торбата! ". Приближавам се към нея, гледам - а тя куче. . . Мъж чака жена си от салона за красота... Когато идва при него, той я поглежда и казва: - Нищо де... Във всеки случай, поне си опитала.