Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Офталмолог: - Прочетете тази сричка! - Не мога. - Късоглед сте! - Уф! Малко ми е, че съм неграмотен, а и късоглед!
Професионални 3,052 прегледа
Следващ →

Още вицове

Закъснял студент влиза на лекция и сяда на мястото на професора. Разярен той казва: - В стаята има птица и свиня! - Е, аз тогава отлитам - заявил студентът. Ако детектор на лъжата се включи към телевизор, излъчващ новините по Канал 1, той ще изгори до пет минути. За да поработите нормално - натиснете сега кръстчето в горния десен ъгъл ;-) Двама се блъскат на пътя. Излизат от колите, оглеждат. По едно време единия вади бутилка уиски и казва: - Дай да пием по едно… Другия изпива половината шише на екс и му го връща: - Ха пийни и ти. - А, не, аз ще изчакам полицията да дойде и тогава. О, Windows! Три дена храбро инсталирах Трих, слагах, регистрирах. Не тръгваш и не тръгваш сам, показваш само син екран. Първо ми съсипваш FAT, преминавам през Format, но не стига таз беля, нов дял трябва да ти заделя. Хоп, пак не се получи работата се закучи, драйвер някакъв незнаен, искаш в цикъл най-безкраен. С Wizardа отново споря, но не мога да го сборя. Нямам Plug And Play модем, разбери го бе кретен. Изнервям се, та чак треперя, CDто искам да намеря, та да тръгнеш най подир, а не под DOS да пиша Dir. Уж тръгна, пуснах Service Pack, О, не - ще инсталирам пак. Най-после посред нощ, използвах софтуера лош. На сутринта от шлаката изрових, процесор спечен и пророних: Да бе мирно си седяло, не би от Setup умряло.