Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Пиян мъж се прибира в 4:30 през нощта, влиза в спалнята и започва да буди жена си: - Жено, ставай! - Остави ме. Спи ми се... - Хайде по-бързо... ставай, че спечелих шестица от тотото! - Колко е часът? Къде ще ходим сега? Моловете са затворени... - Какви молове, ма? Ставай и се махай!
Семейни 3,577 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка кара в отсрещното движение.Полицай я спира и пита: -Изжинете госпожо на къде сте тръгнали ? А блондинката отчаяно отговаря: -На където и да съм тръгнала съм закъсняла , като гледам всички се връщат? Трима никрофила се срещнали и започнали да споряд кой каква ебал. Първия казал: -Малеееей аз к’ва ибах.Кат й го ръгнах в пусито,то си остана толкова дебело къвто ми е пениса. Втория казал: -А то туй е нищо.Аз пак к’ва ибаааах.Турнах й го в заднико и то цъфна кат майска роза. А третия казал: -Ха-ха-ха аз пък уцелих десятката.Аз ибах такава,че дет боднеш се влиза. Минувач спира пийнал мъж: - Извинете, знаете ли къде е улица Осми март? - Осми март? А коя година? По време на снощния мач полицията е задържала фенове, които са се опитали да прескочат оградата на стадиона. За наказание нарушителите са върнати обратно на стадиона, за да догледат мача. Мъжът: - You’re gonna die! Жената: - К’во? Мъжът: - You’re gonna die! Жената пак: - К’во каза? ..... Мъжът: - Юргана дай, че замръзнах, мааа!